Domácí snídaně Chceme, aby se u nás naši hosté cítili jako doma a vychutnali si jídlo

Home Breakfast
Rezervovat nyní

Garance nejlepší ceny

Snídaně

Breakfast

Snídaně je důležitým začátkem, který ovlivní náladu po celý den. V Hotelu Adria věnujeme snídaním velkou péči. Naším přáním je, aby se hosté cítili jako doma, chutnalo jim a jídlo si mohli vychutnat bez každodenního spěchu.

V hotelové restauraci voní každé ráno nejen čerstvá káva či tradiční česká melta, ale také domácí koláč, nadýchané lívance či „Terezčiny“ sušenky. Připravujeme i další snídaňové pochoutky jako jsou tradiční pražská šunka, marmeláda vlastní výroby z čerstvě nasbíraného ovoce, zdravé domácí medy od místního včelaře a osvěžující bylinkové nápoje.

V souladu s filozofií zeleného hotelu a Ekoznačky nabízíme hostům také sezónní farmářské produkty organické kvality jako jsou domácí vejce, různé druhy domácích sýrů, mléko nebo pekařské či uzenářské výrobky místních farmářů.

Záleží nám na tom, aby naši hosté začínali svůj den poctivou snídaní se širokou nabídkou našich domácích výrobků. Připravujeme pro ně vlastní džemy, čerstvě upečené lívance a sušenky, bylinkové nápoje, skvělou kávu a českou meltu a sezónně i kvalitní sýry a uzeniny od místních farmářů.

Snídaně formou bufetu denně 7.00 – 10.00.

Váš osobní hrníček

Osobní hrníček

Při příchodu do naší snídaňové restaurace každý host dostane svůj osobní hrneček s počátečním písmenem svého křestního jména na čaj, voňavou čerstvou kávu či domácí meltu. Hrnečky pro své hosty malují sami zaměstnanci hotelu Adria ve spolupráci s postiženými lidmi.

Poctivá snídaně je nejlepší začátek dne

Tereza Mrvová & Helena Hříbalová