Domácí snídaně Chceme, aby se u nás naši hosté cítili jako doma a vychutnali si jídlo

Home Breakfast
Rezervovat nyní

Garance nejlepší ceny

Snídaně

Breakfast

Snídaně je důležitým začátkem, který ovlivní náladu po celý den. V Hotelu Adria věnujeme snídaním velkou péči. Naším přáním je, aby se hosté cítili jako doma, chutnalo jim a jídlo si mohli vychutnat bez každodenního spěchu.

V hotelové restauraci voní každé ráno nejen čerstvá káva či tradiční česká melta, ale také domácí koláč, nadýchané lívance či „Terezčiny“ sušenky. Připravujeme i další snídaňové pochoutky jako je marmeláda vlastní výroby z čerstvě nasbíraného ovoce, zdravé domácí medy od místního včelaře a osvěžující bylinkové nápoje.

Záleží nám na tom, aby naši hosté začínali svůj den poctivou snídaní se širokou nabídkou našich domácích výrobků. Připravujeme pro ně vlastní džemy, čerstvě upečené lívance a sušenky, bylinkové nápoje, skvělou kávu a českou meltu a sezónně i kvalitní sýry a uzeniny od místních farmářů.

Snídaně formou bufetu denně 7.00 – 10.00.

Váš osobní hrníček

Osobní hrníček

Při příchodu do naší snídaňové restaurace každý host dostane svůj osobní hrneček s počátečním písmenem svého křestního jména na čaj, voňavou čerstvou kávu či domácí meltu. Hrnečky pro své hosty malují sami zaměstnanci hotelu Adria ve spolupráci s postiženými lidmi.

Poctivá snídaně je nejlepší začátek dne

Tereza Loská a Helena Hříbalová