Hodnocení hostů Udělena ekoznačka EU – prestižní zelený certifikát

Rezervovat nyní

Garance nejlepší ceny

Ceny

    Green Hotel
  • Ekoznačka EU „Květina“ – nejvyšší ocenění Evropské unie pro zelené hotely
  • Green Manager roku 2008 – ocenění udělené řediteli hotelu Karlu Doubkovi za dlouhodobou snahu o ochranu životního prostředí
  • 2 místo v soutěži “EU Ecolabel Communication Award“ za propagaci konceptu Ekoznačky
  • TOP odpovědná malá firma 2011
  • Hoteliér roku 2011 – ocenění udělené řediteli hotelu Asociací hotelů a restaurací ČR
  • Ocenění E.ON Energy Globe Award ČR 2012 v kategorii Vzduch
  • Hotel**** Superior - Certifikát udělený Asociací hotelů a restaurací ČR

Hodnocení hostů

Petr L., Česká republika

"Pánové, když jsem začal chystat tuto akci, tak mě ani nenapadlo, že by se mohla odehrát na místě, jako je váš hotel. Byla to pro mne akce pro významného klienta, na které mi hodně záleželo. Přijměte ode mne prosím tímto hlubokou poklonu za vaši vstřícnost, profesionalitu, pružnost a celkový přístup! Už jsem si skoro odvykl na to, že existují místa, kde pracují profíci, kteří berou svoji práci jako službu v tom nejlepším slova smyslu. DĚKUJU! "

Jaromír K., Česká republika

"Vážený pane Talmane, služeb hotelu Adria využíváme již dlouhá léta. Oceňujeme zejména korektní, zákaznicky vlídný přístup ze strany hotelu a vztahy bez zbytečné byrokracie budované na základě přátelství a vzájemné důvěry."

Jarmila L., Česká republika

"Při každé možné příležitosti si zajdeme do Vaší restaurace Triton, kde máme nejen výborné jídlo, ale i výbornou obsluhu od p. Kochmanna a p. Lišky. Vaše restaurace je oázou klidu a příjemného posezení, na které se vždycky moc těšíme."

Martina R., Česká republika

"Dobrý den! Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za spolupráci při organizaci našeho mezinárodního semináře – všichni účastníci akce byli se službami moc spokojení a v hotelu se jim velice líbilo! Určitě Vás budeme doporučovat dále a třeba se zase někdy při podobné akci setkáme. "