Hotelové aktivity Řada aktivit pořádaných v hotelu

Rezervovat nyní

Garance nejlepší ceny

Hotelové aktivity

100 let hotelu Adria

Oslava ke 100 letému výročí založení hotelu Adria se konala ve Františkánské zahradě. Hosté, zaměstnanci i majitelé hotelu společně vložili do velké dřevěné truhly poklad, který pak slavnostně zapečetili. Každý z hostů měl možnost do truhly vložit svůj odkaz příští generaci. Truhla je nyní uložena v našem Triton Restaurantu, kde si na další rozpečetění počká až do roku 2112. To bude hotelu Adria přesně 200 let.

Cirkus v hotelu Adria

Principál, divoký medvěd, zručný žonglér, vzpěrač silák, šikovný klaun, chůdař, skvělé provazochodecké výkony - toto a mnohem více bylo k vidění a hlavně k zažití na vlastní kůži pod šapitó cirkusového stanu Hotelu Adria. Každý z hostů byl zasvěcen do tajů cirkusového umění – mohl se naučit modelovat balónky od našeho klauna, vyzkoušet chůzi po laně nebo poznat co obnáší žonglování.

Čištění studánky Petřínky

Hotel Adria je patronem studánky Petřínky, kterou každoročně otevírá. Zaměstnanci společně s dalšími zájemci studánku vyčistí a zkrášlí pro nadcházející sezónu. Každý rok se ke studánce dopravujeme vlastním pohonem – pěšky, na kole, koloběžce, zkrátka na jakémkoliv dopravním prostředku, který nepoškozuje naše ovzduší. Děláme tak něco pro studánku, pro její návštěvníky i pro sebe.

„Jak vy k nám, tak my k vám“

Při pořádání této akce pro naše obchodní partnery jsme se inspirovali lidovou moudrostí – chovej se ke svému okolí tak, jak by sám chtěl, aby se chovalo k tobě. Tentokrát tedy připravoval dobroty pro hosty kromě kuchařů také celý obchodní tým. Každý si připravil svou specialitu, aby se mohl utkat v soutěži o nejlepší jídlo. Dobroty ale nosili také naši hosté, kteří se rozhodně nenechali zahanbit.

Prezidentské volby

V hotelu Adria se konaly prezidentské volby. Všichni příchozí si nasadili růžové brýle, aby naše budoucnost vypadala o něco veseleji a mohl začít studovat programy kandidátů. Na ty si zahráli naši obchodníci, kteří se protentokrát předháněli ve vymýšlení absurdních předvolebních slibů. Kdo se ale cítil frustrován současnou politickou scénou, mohl zkusit zasáhnout šlehačkou reklamní billboard vybraného kandidáta a trochu si ulevit. Tak zase za čtyři roky!

Jahody na domácí marmeládu

Nejlepší marmeláda je z čerstvě nasbíraných jahod a bez zbytečných přísad. Abychom takovou mohli našim hostům nabídnout, vyrábíme si ji sami. Počínaje sběrem voňavých jahod a konče zavařováním v naší hotelové kuchyni. Že se povedla i letos, se mohou naši hosté přesvědčit každé ráno. Namazaná na domácí lívance a s vynikající kávou nemá chybu.

Oslava Silvestru

Každoročně pořádáme pro naše hosty oslavu příchodu nového roku. Tématicky laděný večer plný zábavy a dobrého jídla a pití se odehrává v celém hotelu.