O hotelu AdriaSuperior hotel nacházející se na klidné pěší zóně Václavského náměstí

About Adria Hotel Prague
Rezervovat nyní

Garance nejlepší ceny

O Adrii

Adria hotel

Hotel Adria je čtyřhvězdičkový hotel superior nacházející se na klidné pěší zóně Václavského náměstí v těsném sousedství krásné Františkánské zahrady. Svým hostům nabízí zázemí již od roku 1912, tedy více než 100 let a díky dlouhé tradici se naši hosté mohou spolehnout na naše bohaté zkušenosti s poskytováním ubytovacích, konferenčních a restauračních služeb. V současnosti pro své bezchybné a osobní služby představuje jeden z nejvyhledávanějších hotelů v centru Prahy.

Poloha pár kroků od metra a tramvajové zastávky a možnost dostat se příjemnou procházkou do Starého města a k nejkrásnějším pražským památkám zvyšuje atraktivitu hotelu. Františkánská zahrada nabízí našim hostům odpočinek a posezení s výhledem na impozantní Chrám Panny Marie Sněžné.

V roce 2008 získal hotel díky snaze být šetrný ke svému okolí jako první čtyřhvězdičkový hotel v Praze nejvyšší ocenění Evropské unie pro ecohotely Ekoznačku – Květinu. Zastřešil tak množství aktivit, které podniká pro životní prostředí, své zaměstnance i hosty a vysloužil si označení zelený hotel. Hotel Adria se aktivně stará o své okolí a pořádá množství akcí na podporu lepšího životního prostoru jak pro své hosty, tak i pro Pražany. Mezi nejoblíbenější patří například otevírání studánky na Petříně, péče o Františkánskou zahradu či o Václavské náměstí.