Lokace

Hotel Adria leží v dolní části Václavského náměstí, na klidné pěší zóně, v docházkové vzdálenosti od Staroměstského náměstí, Karlova mostu, Obecního domu a dalších krás Starého města. V průběhu dne se hosté mohou pohodlně na skok vrátit do hotelu nebo na chvíli posedět v přilehlé Františkánské zahradě a vychutnat atmosféru uklidňující zeleně a sousedního Františkánského kláštera. Hotel Adria se nachází přímo u stanice metra Můstek (trasa A a B), nedaleko od tramvajové zastávky Václavské náměstí a stanice metra Muzeum (trasa A a C) a je tak ideálním výchozím bodem pro toulky městem, poznávání staré Prahy a nákupy. Skvělá dopravní dostupnost zajistí pohodlné a rychlé spojení po celé Praze. Poloha uprostřed Václavského náměstí umožňuje hostům být v centru veškerého kulturního dění a zároveň mít na dosah všechny nejvýznamnější pražské památky.

Jak se k nám dostanete

Československé aerolinieZ letiště Václava Havla Praha

Pokud nechcete použít taxi, které Vám rádi objednáme, můžete použít veřejnou dopravu. Autobusem č. 119 se dostanete ke stanici metra Nádraží Veleslavín (trasa A). Zastávka autobusu je hned vedle vstupu do metra, odkud pojedete do stanice Můstek. Z metra použijte výstup na Václavské náměstí. Celá trasa z letiště do hotelu Adria trvá 30 minut.

Škoda SuperbAutem

Příjezd osobním autem k hotelu je možný z horní části Václavského náměstí směrem od Národního muzea. V případě kontroly při vjezdu na pěší zónu v dolní části Václavského náměstí se prokažte potvrzením rezervace v hotelu Adria, případně voucherem, který jste obdrželi.

PendolinoVlakem

Hlavní nádraží (Wilsonovo) je od hotelu vzdálené přibližně 10 minut pěšky, případně 4 minuty tramvají č. 9 a noční tramvají 55 a 58 z tramvajové zastávky Hlavní nádraží do zastávky Václavské náměstí. Masarykovo nádraží je od hotelu Adria vzdálené přibližně 15 minut pěšky, případně 4 minuty tramvají č. 3 a 14 a noční tramvají 51, 52, 54 a 56 z tramvajové zastávky Masarykovo nádraží do zastávky Václavské náměstí.

AutobusAutobusem

Autobusové nádraží Florenc je od hotelu Adria vzdálené 3 minuty metrem trasy B ze stanice Florenc do stanice Můstek nebo 7 minut tramvají č. 3 a noční tramvají č. 52 z tramvajové zastávky Florenc do zastávky Václavské náměstí.

MetroMetrem

Hotel Adria leží 20 metrů od stanice metra Můstek (trasa A a B) a 350 metrů od stanice metra Muzeum (trasa A a C). Pro výstup z metra ze stanice Můstek je nejvýhodnější využít výstup Václavské náměstí.

TramvajTramvají

Nejbližší tramvajová zastávka Václavské náměstí (tramvaje č. 3, 9, 14, 24) je od hotelu vzdálená 50m. Noční tramvaje zajišťují spojení v průběhu celé noci (tramvaje č. 51, 52, 54, 55, 56, 58). K hotelu Adria se dostanete také výletní historickou tramvají č. 91.